Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dave Lombardo nebude hrát v Austrálii 2013 !!!

Chtěl bych se osobně omluvit všem našim fanouškům v Austrálii, kteří si koupili lístky na naši tour s očekáváním, že mě uvidí na mém obvyklém místě za bubny.

Abyste znali pravdu, na konci obchodního dne (? velmi hrubý překlad :D) 14. února, bylo mi oznámeno, že nebudu bubnovat na tour v Austrálii. Jsem z toho smutný a popravdě i šokován touto situací.

Loni jsem odhalil, že 90% zisku Slayer z tour bylo odečteno jako náklady včetně výplat managementu, což stálo skupinu miliony dolarů a nechává 10% nebo méně na rozdělení mezi nás čtyři. Podle mě toto není způsob, jak by byznys kapely měl fungovat. Zkusil jsem to korigovat tím, že jsem dal ostatním spoluhráčům vědět, a já a Tom jsme si najali auditory, abychom zjistili, co se děje, ale byl nám odepřen přístup k detailnějším informacím a nezbytným dokumentům.

Strávil jsem Vánoce a nový rok s uvědoměním, že jsem jel jel tour po celém světě v roce 2012, ale dosud mi nebylo zaplaceno (kromě malých záloh) nebo poskytoval vhodné učetnictví za celoroční dřinu. Aby toho nebylo málo, bylo mi řečeno, že nedostanu zaplaceno, dokud nepodepíšu dlouhodobý kontrakt, který neposkytoval žádné záruky kolik nebo na co se odečtou peníze ze zisku, ani mi neposkytoval přístup k finančnímu rozpočtu a zpětným záznamům. Také mi zakazoval poskytovat interwiev nebo se veřejně vyjadřovat k věcem, které se týkají kapely.

Minulé pondělí jsem si sednul s Kerrym a Tomem na zkoušení na Austrálii a abych navrhnul nový obchodní model který podle mého byl nejlepším způsobem pro Slayer, aby se sebevědomě chránili, abychom mohli dělat to, co děláme nejlépe.....hrát pro fanoušky. Kerry jasně řekl, že nemá zájem cokoliv měnit a řekl, že jestli se chci o tomto hádat, že najde jinného bubeníka. Ve čtvrtek jsem dorazil na zkoušky v 1 hodinu odpoledne, jak bylo v plánu, ale Kerry tam nebyl. Později toho dne, v 6:24pm, jsem obdržel e-mail od právníků, že jsem byl nahrazen na Australské tour.

Pořád věřím, že dokážeme vyřešit tento problém. Znovu se upřímně omlouvám všem našim fanouškům v Austrálii, kteří utratili svoje peníze a očekávali, že uvidí 3 z nás původních členů Slayer.
Teším se, že vás v budoucnu uvidím.

S pozdravem
Dave Lombardo